kontakt

PLUM ELEKTRONIKA
Jesteśmy częścią
wielkich projektów

Zajmujemy się dostarczaniem w pełni spersonalizowanych rozwiązań OEM dla producentów i dystrybutorów urządzeń HVAC. Jesteś zainteresowany naszymi sterownikami dla branży hvac?

Napisz do nas.

Plum

PLUM Sp. z o.o.
ul. Wspólna 19, Ignatki
16-001 Kleosin

sekretariat

tel.: +48 85 749 70 00
fax: +48 85 749 70 14
e-mail: plum@plum.pl

KRS: 0000153696
NIP: 966-14-27-390
Kapitał zakładowy: 2 355 800,00 zł
Nr rejestrowy BDO: 000009381

skontaktuj się z właściwym działem,
aby uzyskać pomoc

Dział sprzedaży

Roman Murawski
Dyrektor Handlowy
Piotr Zawada
Z-ca dyrektora handlowego
Maciej Kukuczka
Export Manager
Bogumił Jaworowski
Export Sales Manager
Akash Kumar
Export Manager
e-mail: akash.kumar@plum.pl tel: +48 797 890 969
export | sterowanie podłogowe
Jerzy Czesnowski
Export Manager
Adam Opolski
Doradca techniczno-handlowy
Michał Troc
Doradca techniczno-handlowy

Dział obsługi klienta

Natalia Długosz
Kierownik Działu Obsługi Klienta
Anna Puniszko
Z-ca Kierownika Działu Obsługi Klienta
Martyna Kaliszewska
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Paula Stasiulewicz
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Marta Domitrz
Specjalista ds. Prospectingu

Dział marketingu i PR

Adrianna Szumska
Kierownik Działu Marketingu i PR
Magda Turecka
Digital & Content Manager

Zakupy detaliczne i serwis

Zamówienia detaliczne realizujemy przez Dział Serwisu.

przejdź do Serwisu

branże plum

Wybierz branżę, aby skontaktować się z dedykowanym Działem Obsługi Klienta.

HVAC

Sterowniki dedykowane branży HVAC.

tu jesteś

GAS

Rozwiązania opomiarowania i telemetrii gazu ziemnego.

przejdź

WATER

Zdalne zarządzanie zasobami wody.

przejdź

EMS

Montaż PCB na zlecenie.

przejdź

LAB

Akredytowane Laboratoria.

przejdź

Masz pytania?
Wypełnij formularz i opisz jak możemy Ci pomóc.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.